akce

O nás

Společnost AUTO… s.r.o. /auto tři tečky/ je autorizovaným prodejcem a opravcem vozidel Škoda a Mitsubishi. Své služby poskytujeme ve Žďáře nad Sázavou a Chotěboři.

  • 1995 - vznik firmy
  • 2007 - autorizovaný prodej a servis vozů Mitsubishi
  • 2008 - součástí projektu ŠkodaPlus – prodej a servis zánovních (referentských) vozidel s prodlouženou zárukou, dodávaných přímo společností Škoda Auto
  • 2014 - autorizovaný servis vozů Ford

Našimi hlavními partnery v prodeji a servisu jsou:

ŠkoFin ČSOB leasing Generali
Česká pojišťovna Kooperativa Allianz
Castrol CZ

REKLAMAČNÍ ŘÁD

Vznikne-li mezi prodávajícím/opravcem a zákazníkem – spotřebitelem spor při nabízení prodeje vozidel, náhradních dílů, příslušenství, servisních služeb, a nebo spor z takového prodeje zboží či dodávky těchto služeb, pak je dotčený zákazník oprávněn obrátit se v rámci mimosoudního řešení spotřebitelských sporů na Českou obchodní inspekci (adr.coi.cz) Štěpánská 15, Praha 2, jako na subjekt mimosoudního řešení spotřebitelských sporů. Veškeré podrobnosti k možnosti mimosoudního řešení sporů jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce (www.coi.cz). Pro řešení sporů z případně zprostředkovávaných finančních produktů třetích stran je k mimosoudnímu řešení možné se obracet na finančního arbitra (www.finarbitr.cz, Legerova 1581/69, 110 00, Praha 1), který je mimo jiné oprávněn rozhodovat takové spory.